סובלים מבעיות רפואיות

פריצת דיסק / בלט דיסק /עצב עבוט וכו'
מחקרים מתעדים כי 75% מהאוכלוסיה המערבית סובלת מבעיות דיסקאליות בעמוד השדרה, בעיקר בגב תחתון.
בעיות דיסקאליות (שנובעות מדיסק או עצב צבוט) יכולות לבוא לידי ביטוי בשתי צורות עיקריות: כאבים מקומיים בגב התחתון ובצוואר, תלוי במקור, או הקרנה של הכאב לרגל או יד. כאב כזה ידוע בכינויו "כאב רדיקולרי" או סיאטיקה.
הסיבות להופעת התסמינים הינן רבות. במפגש איתי מתקיים מעבר על כל ההיסטוריה הרפואית הכללית והספציפית לאירוע. מתקיימת בדיקה פיסית וניורולוגית, ובהתאם לאבחנה יינתן טיפול.
Back Pain

כאבי גב

כאב גב זו חוויה כלל אוניברסלית. כמעט כל אדם באשר הוא סבל מכאבי גב בשלב כזה או אחר בחייו. כאבי הגב יכולים להיות בגב התחתון או בגב העליון. 80% מכאבי הגב ממוקדים בגב תחתון, והיתר בגב העליון. הכאב יכול להיות עמום, חד, שורף ובעל אופי משתנה. כתוצאה מהכאב יכולה להיות הגבלה בתנועה. הכאב יכול להופיע באופן פתאומי או לאורך זמן. כאב גב יכול להיות "כלום" וקשור אך ורק לגב ומערכת השרירים, ויכול גם להיות אינדיקציה לבעיה הרבה יותר גדולה. כאב הגב יכול להגיע עם או בלי הקרנה לרגל או ליד. כמו כן, כאב הגגב יכול להיות קשור לאורח חיים, עבודה, לחצים, ספורט, תנוחת ישיבה, תנוחת עמידה וכו'. יכול להיגרם כתוצאה מנזק לשרירים ולרקמות של הגב. 
בד"כ אם הכאב נוכח למשך 72 שעות, כדאי להתחיל טיפול.
Reiki Treatment

כאבי ראש

קיימים סוגים רבים של כאבי ראש. מהידועים שבהם: מגרנות, tension ,headache cluster headache. חשיבותם של כאבי הראש קשורה לזה שהם למעשה יכולים לשנות את חייו של האדם מן הקצה אל הקצה: יכולתו לתפקד, לנהל מערכות יחסים, להחזיק עבודה, לישון וכו'.
הטיפול בכאבי הראש תלוי בסיבה ממנה נובע כאב הראש. כמו כן, הטיפול בכאב הראש הינו חשוב ודחוף, בגלל השלכותיו על חייו של הפציינט.
כאבי ראש תוקפים כל אחד, ללא קשר לגיל, מין או גזע. כל אדם יחווה בחייו כאבי ראש בעצמה כזו או אחרת.
כאבי ראש יכולים לנבוע מכאבים ומגבלות צוואריות, בעיות במערכת העיכול, התייבשות, נטילת תרופות קבועות, בעיות בעיניים, שפעות, התקפי חרדה וכו'.
belly-3186730_1920.jpg

בעיות במערכת העיכול

מערכת העיכול הינה המערכת הגדולה ביותר בגוף האדם. ככזו היא אחראית באופן ישיר או עקיף על רוב התהליכים בגופנו.
קיימות בעיות רבות אשר נובעת באופן ישיר או עקיף ממערכת העיכול ומשפיעות על בריאותנו.
תפקידה של מערכת העיכול הוא לעכל מזון, לספוג אותו ולהוציא פסולת. כמו כן, מערכת העיכול מפרישה הורמונים ואנזימים אשר מסייעים לתהליך מיצוי והטמעה של המזון וחלקיו.
במקרים רבים בעיה במערכת העיכול עשויה להראות את עצמה לא רק ככאבי בטן, אלא גם כבעית שלד, לכן כאשר יש כאבי גב או כאבי בטן, הקאות, שלשול, עצירות, דם בצואה, צרבות, בקע סרעפתי, שיהוקים, גיהוקים וכו', עלינו לבדוק לא רק את מערכת השלד, אלא גם מערכות נוספות בגוף, כגון מערכת העיכול. במפגש עימי אנחנו מזהים אם וכאשר יש קשר לבעיות וכאבי השלד.
בעיות שכיחות במערכת העיכול:
  • צרבות​
  • Acid reflux (ריפלוקס)
  • בחילות
  • אולקוס
  • נפיחויות בבטן
  • אבנים בכיס מרה
  • בעיות ביציאות- שלשול, עצירות, תסמונת המעי הרגיז
  • סרטנים
  • טחורים ובעיות אנאליות אחרות וכו'
Easter preparations

Pediatric Nutrition תזונת ילדים

כאשר אנחנו מסתכלים על תזונה כמקור לאיכות חיים ודרך להשגת בריאות אופטימלית, קבוצת האוכלוסיה הראשונה שאנו בוחנים הינה ילדים.
אם התזונה אינה נכונה, יכולות להיווצר בעיות בגדילה, עיכובים התפתחותיים, צבירת משקל או ירידה במשקל, בעיות בדימוי גוף, הפרעות קשב וריכוז, גובה, אלרגיות ורגישויות למזונות מסויימים.
תזונה לא נכונה והרגלי אכילה לא נכונים יכולים לגרום למחלות ולכאבים בגוף.
לכן חשוב מאוד לבחון ולעקוב אחר תזונת ילדים.
קיימת חשיבות גבוהה ביצירת תוכניות תזונה אישיות בשלבים מוקדמים בחיים ב
מקרים בהם יש בעיה או חשד לבעיה.
Father and Daughter Having Breakfast

Adult Nutrition תזונת מבוגרים

בכל יום אנחנו מופגזים במידע רב על תזונה ובריאות תזונתית, משקל וכו'. נראה שאין גבול לכמות המידע בנושא זה.  אכילה באופן בריא הינה דרך מאוד חשובה לאיך אנחנו נראים ומרגישים ברמת הבריאות, למעשה לכמה אנחנו נהנים מהחיים שלנו.
אכילה נכונה של אוכל טוב ונכון בליווי עם פעילות גופנית יכולים לעזור לנו להגיע לאיכות חיים מהגבוהות שניתן לצפות לעצמנו בחיים האלו.
בחירות חכמות בנושא תזונה לאורך כל הגילאים במהלך החיים מפחיתות סכנה למחלות מסויימות כמו השמנת יתר, בעיות לבביות, לחץ דם, סכרת, סרטנים מסויימים ואף בריחת סידן מהעצמות.
כאשר הגוף אינו מוזן באופן נכון, מתחילות בעיות וכאבים. 
Hatha Class

תזונת ספורט

כאשר אדם מתאמן בעצימות גבוהה (high indurence) במשך 90 דקות ויותר, מתקיימת חשיבות להתאים את התזונה כך שהתפקוד יהיה אופטימלי ויכולת ההתאוששות מן המאמץ תהיה מהירה. 
אני עובדת על פי קווים מנחים צפון אמריקאיים אשר מתייחסים לסוגי מזון, היחסים ביניהם, העיתוי בו הם נצרכים, שתייה, תוספים וממריצים ותרומתם ליכולותו של המתאמן להגיע לתוצאות. לעיתים נדרשת התערבותי בשינוי תוכנית האימון והתאמתה למצב הפיזי בו נתון המתאמן באותו רגע נתון. כמו  כן, תזונה נכונה מסייעת בצורה חד משמעית ביכולת להתמודד עם כאבים שנובעים מעומסים גבוהים.